Kiskamasz törzsvásárlónk érkezik (valahol a spektrumon van a kölök sztem, kicsit hangosan, nagyon határozottan és iszonyatosan választékosan beszél.)
-JÓNAPOT KÍVÁNOK! AJÁNDÉKOT SZERETNÉK VÁSÁROLNI! ÉS MI MÁS LEHETNE AZ AJÁNDÉK, MINT KÖNYV!
-Szia! Tessék, nézz körül.
(7 másodperc múlva már a pultnál áll, egy atom gatya angol nyelvű Hobbittal.)
-Nem viharvert ez egy kicsit ajándéknak?
-ANGOLUL TANULOK. LEHET HOGY MÉGSEM AJÁNDÉK LESZ. MENNYIBE KERÜL?
-1500 Ft.
-MINDJÁRT MEGNÉZEM, HOGY ANYAGILAG MEGENGEDHETEM-E MAGAMNAK. (Közben az anyjával egyezteti a vásárlást telefonon, meg találkozót beszélnek meg.)
(Pénztárcában túrás, 1350 Ft jön össze.)
-HÁT EZ MOST NEM LESZ ELÉG!
-Figyelj, nem valami szép állapotú, most akcióban 1350 Ft-ért tudom adni.
Halálos komolysággal:
-MICSODA SZERENCSE, HOGY PONT ENNYI VAN NÁLAM!
Fizet, távozik. Kimegyek cigizni, a kölök a következő sarkon áll a járda közepén, hátizsák, egyik kezében tornatatyó, másikban a könyv, és olvassa.
Szóval mondtam a kollégának hogy otthon tegyen ki, mert rakoncátlankodik a hasam mind2 irányba.
Hazaértem, ajtót már nem zártam be, kabát is menet közben esett le rólam, ugrottam a WC-re vödörrel a kezemben fosnihányni.
Ez ment kb egész éjszaka is megszakításokkal.
Reggel felhívtam hányásfosás közbe anyuékat hogy jöjjenek már át, mert ennek nem lesz jó vége.
Meg is érkeztek, aggódtak mint a picsa, aztán elájultam, lefejeltem a mosdókagylót, a vödörbe hányt epe meg landolt a WC szőnyegen meg a csempén.
A következő amire emlékszek hogy a nappaliban szólongat az SBO-s mentőtiszt hogy jól vagyok-e, rajta kívül vannak még 5-en+anyámék, nekem a 2 karomban infúzió csepeg. Nem voltam jól, beraktak a bulibuszba, kórház, SBO elfekvő.
Belémlocsoltak 2,5 liter vizet infúziósan, egy csomó gyógyszert mellé, vizsgáltak mindennel, majd este hazaengedtek.
Nem ilyen házavatót terveztem.
én nem értem, mi köze ennek a nácikhoz, és miért nem szabad a közösség egy tagjának halálhírét közzétenni
de az is tény, hogy itt csak egy vagy két embert ismerek személyesen, a legtöbbetekről még felszínes infóim sincsenek, nem ismerem a url-ek mögötti háttértörténeteket, csak amennyit leírtok
ugyanakkor az online közösség is közösség, aminek elsődleges értelme és egyetlen nyelve a kommunikáció
ezért nem értem a berzenkedést @wi1ika halálhíre kapcsán - nem vonom kétségbe, hogy indokolt, csak én nem ismerem az okát
a halál engem mindig szíven üt, megdöbbent és megijeszt, és semmilyen ismeretség nem túl távoli ahhoz, hogy valakit meggyászoljam egy embertársam
minden halál túl korai és igazságtalan
amikor majd én megyek el, és valahogy minden valószínűtlenség ellenére megtudjátok, nyugodtan posztoljatok róla
értékelni fogom
jó utat wi1ika, nyugodj békében 🖤
viszlát odaát neki ezúton is! <3