1. Post with 41 notes
    Posted 2 days ago
    Like
    Reblog

    helsinkiaznyugate:

    image

    :D

    a cikk nyomokban csúszópénzt tartalmazhat

  2. Post with 33 notes
    Posted 3 days ago
    Like
    Reblog

    rumcajszesmanka:

    image

    bejglike jött szólni, hogy ő éhes.

  3. Post with 61 notes
    Posted 3 days ago
    Like
    Reblog

    pauszkopkodo:

    image

    Hernádi Miklós Közhelyszótárának (Gondolat kiadó 1976, 1985) Közhelykalendáriuma örök és időtlenül aktuális.

  4. Post with 80 notes
    Posted 4 days ago
    Like
    Reblog

    annaszemete:

    Adjatok nekem ötleteket, milyen forró italt ihatnék, ami:

    • koffeinmentes
    • nincsen benne hibiszkusz (gyümölcsteák nagy részében van), attól ég a gyomrom
    • nem rooibos, mert attól is
    • kalóriaszegény

    amit szoktam inni, de már unom:

    • menta tea
    • gyömbéres-citromfüves teák
    • chai fűszeres teák

    köszi előre is

  5. Post with 32,901 notes
    Posted 4 days ago
    Like
    Reblog

    koddlet:

    image
    image
    image
    image
    image

    personal rules for winter ❄

  6. Post with 668 notes
    Posted 5 days ago
    Like
    Reblog

    ultramegatroutman:

    Kiskamasz törzsvásárlónk érkezik (valahol a spektrumon van a kölök sztem, kicsit hangosan, nagyon határozottan és iszonyatosan választékosan beszél.)

    -JÓNAPOT KÍVÁNOK! AJÁNDÉKOT SZERETNÉK VÁSÁROLNI! ÉS MI MÁS LEHETNE AZ AJÁNDÉK, MINT KÖNYV!

    -Szia! Tessék, nézz körül.

    (7 másodperc múlva már a pultnál áll, egy atom gatya angol nyelvű Hobbittal.)

    -Nem viharvert ez egy kicsit ajándéknak?

    -ANGOLUL TANULOK. LEHET HOGY MÉGSEM AJÁNDÉK LESZ. MENNYIBE KERÜL?

    -1500 Ft.

    -MINDJÁRT MEGNÉZEM, HOGY ANYAGILAG MEGENGEDHETEM-E MAGAMNAK. (Közben az anyjával egyezteti a vásárlást telefonon, meg találkozót beszélnek meg.)

    (Pénztárcában túrás, 1350 Ft jön össze.)

    -HÁT EZ MOST NEM LESZ ELÉG!

    -Figyelj, nem valami szép állapotú, most akcióban 1350 Ft-ért tudom adni.

    Halálos komolysággal:

    -MICSODA SZERENCSE, HOGY PONT ENNYI VAN NÁLAM!

    Fizet, távozik. Kimegyek cigizni, a kölök a következő sarkon áll a járda közepén, hátizsák, egyik kezében tornatatyó, másikban a könyv, és olvassa.

  7. Post with 79,068 notes
    Posted 6 days ago
    Like
    Reblog

    nixcraft:

    A boy can dream, can’t he?

    image
  8. Post with 76,540 notes
    Posted 6 days ago
    Like
    Reblog

    nitta86:

    marlainanutshell:

    kiforditom-szetszedem:

    tudjukki-a-viking-visszater:

    kosonyuszt:

    tryagain:

    kekbond:

    joeyclaire:

    wait ok now i’m curious how old were you when you joined tumblr and how old are you now

    majdnem 18 vs. 28 :D

    27 és 42

    16 ee 29

    39, 49

    31, 42

    32, 43

    35, 37

    Jövő héten lesz 2 éve. :)

    21, 30

  9. Post with 18 notes
    Posted 1 week ago
    Like
    Reblog

    A kórház

    Szóval mondtam a kollégának hogy otthon tegyen ki, mert rakoncátlankodik a hasam mind2 irányba.
    Hazaértem, ajtót már nem zártam be, kabát is menet közben esett le rólam, ugrottam a WC-re vödörrel a kezemben fosnihányni.
    Ez ment kb egész éjszaka is megszakításokkal.
    Reggel felhívtam hányásfosás közbe anyuékat hogy jöjjenek már át, mert ennek nem lesz jó vége.
    Meg is érkeztek, aggódtak mint a picsa, aztán elájultam, lefejeltem a mosdókagylót, a vödörbe hányt epe meg landolt a WC szőnyegen meg a csempén.
    A következő amire emlékszek hogy a nappaliban szólongat az SBO-s mentőtiszt hogy jól vagyok-e, rajta kívül vannak még 5-en+anyámék, nekem a 2 karomban infúzió csepeg. Nem voltam jól, beraktak a bulibuszba, kórház, SBO elfekvő.
    Belémlocsoltak 2,5 liter vizet infúziósan, egy csomó gyógyszert mellé, vizsgáltak mindennel, majd este hazaengedtek.

    Nem ilyen házavatót terveztem.

  10. Post with 105 notes
    Posted 1 week ago
    Like
    Reblog

    troger:

    én nem értem, mi köze ennek a nácikhoz, és miért nem szabad a közösség egy tagjának halálhírét közzétenni

    de az is tény, hogy itt csak egy vagy két embert ismerek személyesen, a legtöbbetekről még felszínes infóim sincsenek, nem ismerem a url-ek mögötti háttértörténeteket, csak amennyit leírtok

    ugyanakkor az online közösség is közösség, aminek elsődleges értelme és egyetlen nyelve a kommunikáció

    ezért nem értem a berzenkedést @wi1ika halálhíre kapcsán - nem vonom kétségbe, hogy indokolt, csak én nem ismerem az okát

    a halál engem mindig szíven üt, megdöbbent és megijeszt, és semmilyen ismeretség nem túl távoli ahhoz, hogy valakit meggyászoljam egy embertársam


    minden halál túl korai és igazságtalan


    amikor majd én megyek el, és valahogy minden valószínűtlenség ellenére megtudjátok, nyugodtan posztoljatok róla

    értékelni fogom


    jó utat wi1ika, nyugodj békében 🖤

    viszlát odaát neki ezúton is! <3

1 1612 n